Jeśli chcesz mieć kontrolę nad tym, co dzieje się w Twoim domu lub w firmie, doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie będzie monitoring przez internet. Dzięki niemu w każdym momencie skontrolujesz sytuację, zapewnisz bezpieczeństwo domownikom i pracownikom, a sobie – spokój nawet podczas długiego wyjazdu.

Połączenie z internetem oferowanych przez nas instalacji umożliwia obserwację na bieżąco obszaru objętego monitoringiem, jak również odtwarzanie zarchiwizowanych nagrań z każdego miejsca, w którym aktualnie się znajdujemy. System pozwala również usłyszeć rozmowy, mające miejsce w pobliżu kamery, co pozwoli np. na wyjaśnienie ewentualnych nieporozumień, mogących zdarzyć się w pracy.

Systemy alarmowe, monitoring, kamery i tym podobne zabezpieczenia to dzisiaj sprawa oczywista, jeśli chcemy być spokojni o sytuację w biurze, a także w domu i jego otoczeniu. Nasza firma gwarantuje dobór odpowiedniego, idealnie dopasowanego do Twoich oczekiwań systemu ochrony budynku. Takich jak monitoring przez internet, który pozwoli Ci na komfortowy wypoczynek nawet w najodleglejszym zakątku świata.

Monitoring przez internet w Warszawie jest jedną z najpopularniejszych instalacji wykonywanych przez wyspecjalizowanych monterów. Posiadając w domu, firmie, sklepie, magazynie zestaw telewizji przemysłowej możemy mieć przez niego podgląd z komputera, tabletu, telefonu komórkowego będąc w dowolnym miejscu na świecie, z dostępem do internetu. Wraz z systemem alarmowy, monitoring przez internet staje się doskonałym zabezpieczeniem.

Monitoring przez internet dostępny jest również dzięki kamerom IP, które nie wymagają skomplikowanej infrastruktury. Wystarczy aby znajdowały się w obszarze zasięgu sieci internetowej z możliwością podłączenia do zasilania. Problemem w takim podłączeniu jest trudność zapisania obrazu do późniejszego odtworzenia. Czynność tą w większości tego typu kamer jest dostępna tylko z urządzenia, z którego aktualnie mamy podgląd. Wiąże się to ze znacznym zużyciem transferu internetowego, który przy wykorzystaniu łącza z telefonii komórkowej może być kosztowny.

You are currently viewing Monitoring przez internet