Ochrona towarów oraz zabezpieczenie samego sklepu są niezwykle ważne dla prawidłowego funkcjonowania. Monitoring Warszawa. Sklepy pozbawiony monitoringu, systemu alarmowego to idealne miejsce kradzieży dla złodziei i pole działania oszustów.

W myśl powiedzenia „Pańskie oko konia tuczy” monitoring kamery zapewni nam kontrolę nad beztroskim podejściem do obowiązków przez zatrudniony personel. Właściciel i kadra zarządzająca nie są w stanie w jednej chwili być we wszystkich pomieszczeniach sprzedażowych i socjalnych. Z tego powodu najlepszym wsparciem dla nich jest monitoring sklepu. Dzięki monitoringowi kamerom możliwa jest obserwacja jak również nasłuch, jeżeli jest taka potrzeba, kilku miejsc na raz. Bez problemu można również monitorować kilka sklepów rozmieszczonych w różnych lokalizacjach w jednej chwili.
Do bardziej zaawansowanych funkcji monitoringu kamer w sklepie jest rejestracja paragonu fiskalnego na zapisie wideo. Zaawansowane programy rejestrujące paragony fiskalne pozwalają wyszukiwać i filtrować tego typu transakcje po dacie, towarze i innych parametrach. Niektóre sieci sprzedaży maja system wynagrodzeń prowizyjny dla pracowników. Uzależniony często bywa od ilości wchodzących do sklepu klientów i ilości zawartych transakcji. Realizacja tego typu projektu również jest możliwa za pomocą zainsatalowanych kamer, które zlicząja osoby wchodzące i wychodzące.

Właściciele sklepów, którzy skorzystali z naszych usług, wymieniają liczne zalety wynikające z posiadania monitoringu sklepu. Do najważniejszych należą:

  • eliminacja kradzieży,
  • skuteczne odstraszanie złodziei i oszustów,
  • wzrost zaangażowania i efektywności personelu,
  • kontrola czasu pracy – wzrost sprzedaży,
  • zgodność ilościowa dostaw z otrzymaną fakturą,
  • zgodność utargów ze sprzedażą.
You are currently viewing Monitoring sklepu