Instalator

Instalator

URL strony:

Rejestracja czasu pracy

Dział: Blog

Z każdym miesiącem zwiększa się ilość zapytań o instalację systemu RCP ( Rejestracja Czasu Pracy ). Zrealizowaliśmy już wiele projektów dotyczących RCP, optymalizując w ten sposób funkcjonowanie firm oraz podnosząc dochód. W naszej ofercie posiadamy znakomity system polskiego producenta firmy ROGER. Producentem jest polska firma z wieloletnią tradycją, która nieustawicznie rozwija swój produkt. Elastyczność a zarazem prostota oprogramowania zapewnia niezwykłą funkcjonalność oraz trwałość. Posiadamy Autoryzację firmy Roger co zapewnia nam wsparcie oraz dostęp do najnowszych rozwiązń tej firmy. Rejestracja Czasu Pracy oparta jest na kontroli dostępu i może działać w sposób zintegrowany z nią lub jako moduł autonomiczny system rejestracji czasu pracy.

Czytaj dalej...

Monitoring składowiska odpadów

Dział: Blog

Tło zdarzeniowe

W ubiegłych latach odnotowano wzrost liczby pożarów na wysypiskach i składowiskach oraz w sortowniach i zakładach przetwarzających śmieci. Wg danych Ministerstwa Środowiska od początku 2018 r. do maja odnotowano 63 pożary składowisk, w tym 27 bardzo dużych angażujących kilkadziesiąt jednostek straży pożarnej.

Czytaj dalej...

Sztuczna inteligencja w monitoringu

Dział: Blog

Obecnie znajdujemy sztuczną inteligencję (z ang. AI- Artificial Intelligence) w pojazdach autonomicznych, aplikacjach medycznych, wyszukiwarkach, wirtualnych asystentach i rozpoznawaniu obrazów. Niektórzy twierdzą, że nie ma jeszcze „prawdziwej” sztucznej inteligencji i że stworzenie prawdziwej aplikacji AI zajmie wiele lat. Rozważmy, jak daleko zaszła AI i co może potencjalnie zrobić dla społeczeństwa i nadzoru.

Czytaj dalej...

Czy warto kupić kamerę w technologii Starlight

Dział: Blog

Technologia STARLIGHT

W 2018 roku najwięcej emocji budziła technologia STARLIGHT w kamerach. Nowa technologia, która potrafi uzyskać znakomity obraz z kamer monitoringu wizyjnego w warunkach ograniczonego oświetlenia.

Do najważniejszych cech technologii Starlight jest połączenie wysokoczułych i wysokorozdzielczych przetworników obrazu z zaawansowanymi algorytmami adaptacyjnymi pozwalającymi kamerom na rejestracją kolorowego obrazu w warunkach minimalnego oświetlania. Kamery Starlight charakteryzują się bardzo wysoką czułością umożliwiającą rejestrację obrazu w kolorze przy bardzo słabych warunkach oświetleniowych, podczas gdy kamery innych producentów oferują jedynie obraz czarno-biały. Dzięki technologii Starlight kamery oferują również obraz czarno-biały w warunkach ekstremalnie słabego oświetlenia, gdzie inne kamery w ogóle nie są w stanie zarejestrować obrazu.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS