Instalator

Instalator

URL strony:

Nowe funkcje kontroli dostępu ROGER

Dział: Blog

 Nowe funkcjonalności w systemie kontroli dostępu ROGER

  • Integracja z systemem alarmowym GALAXY DIMENSION (HONEYWELL)
  • Integracja z systemem zarządzania wideo VMS XProtect (MILESTONE)
  • Wizualizacja i sterowanie systemem alarmowym INTEGRA (SATEL) z poziomu map
  • Nowe typy reakcji na zdarzenie: wyślij SMS, wyślij raport obecności przez e-mail, eksportuj dane do pliku RCP
Czytaj dalej...

Kontrol dostępu ROGER zintegrowana z Milestone

Dział: Blog

W ramach integracji systemu RACS 5 z platformą XProtect firmy Milestone do monitoringu wizyjnego dostępne są dwa scenariusze pracy. W pierwszym z nich zakłada się, że głównym oprogramowaniem do monitoringu obiektu jest VISO, które może korzystać z zasobów systemu XProtect. W takim układzie program VISO umożliwia pobieranie i wyświetlanie materiałów wideo i zdjęć z systemu Milestone w powiązaniu ze zdarzeniami zarejestrowanymi w systemie RACS 5 jak też udostępnia podgląd online z kamer systemu XProtect w dedykowanym oknie oraz na mapie. Drugi scenariusz pracy zakłada, że głównym oprogramowaniem do monitoringu obiektu jest XProtect, które po zainstalowaniu opracowanej przez firmę Roger wtyczki (plug-in) jest w stanie rozpoznawać i reagować na zdarzenia generowane w systemie RACS 5 jak też pozwala wydawać zdalne polecenia do systemu RACS 5 (np. otwarcie przejścia). Możliwe jest stosowanie obu scenariuszy pracy jednocześnie po to by naprzemiennie lub równoległe wykorzystywać programy VISO oraz XProtect do monitorowania obiektu.

Czytaj dalej...

Rejestracja czasu pracy

Dział: Blog

Z każdym miesiącem zwiększa się ilość zapytań o instalację systemu RCP ( Rejestracja Czasu Pracy ). Zrealizowaliśmy już wiele projektów dotyczących RCP, optymalizując w ten sposób funkcjonowanie firm oraz podnosząc dochód. W naszej ofercie posiadamy znakomity system polskiego producenta firmy ROGER. Producentem jest polska firma z wieloletnią tradycją, która nieustawicznie rozwija swój produkt. Elastyczność a zarazem prostota oprogramowania zapewnia niezwykłą funkcjonalność oraz trwałość. Posiadamy Autoryzację firmy Roger co zapewnia nam wsparcie oraz dostęp do najnowszych rozwiązń tej firmy. Rejestracja Czasu Pracy oparta jest na kontroli dostępu i może działać w sposób zintegrowany z nią lub jako moduł autonomiczny system rejestracji czasu pracy.

Czytaj dalej...

Monitoring składowiska odpadów

Dział: Blog

Tło zdarzeniowe

W ubiegłych latach odnotowano wzrost liczby pożarów na wysypiskach i składowiskach oraz w sortowniach i zakładach przetwarzających śmieci. Wg danych Ministerstwa Środowiska od początku 2018 r. do maja odnotowano 63 pożary składowisk, w tym 27 bardzo dużych angażujących kilkadziesiąt jednostek straży pożarnej.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS