Instalator

Instalator

URL strony:

Czy warto kupić kamerę w technologii Starlight

Dział: Blog

Technologia STARLIGHT

W 2018 roku najwięcej emocji budziła technologia STARLIGHT w kamerach. Nowa technologia, która potrafi uzyskać znakomity obraz z kamer monitoringu wizyjnego w warunkach ograniczonego oświetlenia.

Do najważniejszych cech technologii Starlight jest połączenie wysokoczułych i wysokorozdzielczych przetworników obrazu z zaawansowanymi algorytmami adaptacyjnymi pozwalającymi kamerom na rejestracją kolorowego obrazu w warunkach minimalnego oświetlania. Kamery Starlight charakteryzują się bardzo wysoką czułością umożliwiającą rejestrację obrazu w kolorze przy bardzo słabych warunkach oświetleniowych, podczas gdy kamery innych producentów oferują jedynie obraz czarno-biały. Dzięki technologii Starlight kamery oferują również obraz czarno-biały w warunkach ekstremalnie słabego oświetlenia, gdzie inne kamery w ogóle nie są w stanie zarejestrować obrazu.

Czytaj dalej...

Kamery do monitoringu - jakie wybrać

Dział: Blog

Monitoring polepsza bezpieczeństwo w domu lub firmie. Ewolucja w technologii sprawiła, że ceny kamer spadają i jest to obecnie jedno z najbardziej popularnych zabezpieczeń. Szeroki asortyment na rynku kamer sprawił, że kupno kamery do monitoringu nie jest prostą sprawą. Jak zatem wybrać odpowiednią, która spełni wszystkie potrzeby?

Czytaj dalej...

Najczęściej spotykane funkcje w kamerach przemysłowych CCTV

Dział: Blog

Kamery do telewizji przemysłowej dzięki dodatkowym funkcjom można ustawić w różnych warunkach pracy. Monitoring Warszawa. Nie zawsze mamy idealne oświetlenie. Z reguły montowane one są w taki sposób, aby widziały całe okno. Przy dużym natężeniu światła z zewnątrz w starszych modelach kamer, powodowały jej oślepienie. Na co zwrócić uwagę? Jak dobrać kamerę aby spełniała nasze oczekiwania w trakcie pracy? Monitoring Warszawa. Profesjonalne urządzenia posiadają o wiele więcej ustawień ale naszym zadaniem jest przybliżenie niektórych a zarazem najważniejszych funkcji na które trzeba zwrócić przy wyborze kamery do monitoringu IP lub monitoringu analogowego.

Czytaj dalej...

Domofon w bloku mieszkalnym

Dział: Blog

Domofon w bloku mieszkalnym jest na pierwszej linii chroniącej nas przed osobami niepożądanymi. Jak wszyscy wiemy to wejście do budynku - przez osoby nieuprawnione - musi poprzedzić połączenie przez domofon z którymś z mieszkańców, akceptację i otworzenie drzwi przez lokatora bloku. Co się dzieje jak przychodzi listonosz lub roznosiciel ulotek!?

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS