Blog (12) To co mamy na warsztacie

Blog

Najczęściej spotykane funkcje w kamerach przemysłowych CCTV

Instalator by

Kamery do telewizji przemysłowej dzięki dodatkowym funkcjom można ustawić w różnych warunkach pracy. Monitoring Warszawa. Nie zawsze mamy idealne oświetlenie. Z reguły montowane one są w taki sposób, aby widziały całe okno. Przy dużym natężeniu światła z zewnątrz w starszych modelach kamer, powodowały jej oślepienie. Na co zwrócić uwagę? Jak dobrać kamerę aby spełniała nasze oczekiwania w trakcie pracy? Monitoring Warszawa. Profesjonalne urządzenia posiadają o wiele więcej ustawień ale naszym zadaniem jest przybliżenie niektórych a zarazem najważniejszych funkcji na które trzeba zwrócić przy wyborze kamery do monitoringu IP lub monitoringu analogowego.

Domofon w bloku mieszkalnym

Instalator by

Domofon w bloku mieszkalnym jest na pierwszej linii chroniącej nas przed osobami niepożądanymi. Jak wszyscy wiemy to wejście do budynku - przez osoby nieuprawnione - musi poprzedzić połączenie przez domofon z którymś z mieszkańców, akceptację i otworzenie drzwi przez lokatora bloku. Co się dzieje jak przychodzi listonosz lub roznosiciel ulotek!?

Monitoring biura

Instalator by

Obecnie wiele biur wyposażonych jest w system monitoringu wizyjnego. Coraz częściej spotykamy się z różnymi zachowaniami pracowników. Nie zawsze są one zgodne z naszymi oczekiwaniami.

Monitoring sklepu

Instalator by

Ochrona towarów oraz zabezpieczenie samego sklepu są niezwykle ważne dla prawidłowego funkcjonowania. Monitoring Warszawa. Sklepy pozbawiony monitoringu, systemu alarmowego to idealne miejsce kradzieży dla złodziei i pole działania oszustów.

Monitoring osiedla

Instalator by

Najczęściej stosowane w monitoringu osiedla są kamery zewnętrzne do ochrony budynków mieszkalnych, parkingów osiedlowych i placów zabaw. Monitoring osiedla ma na celu ograniczenie wandalizmu oraz kradzieży. Kamery najczęściej obserwują zaparkowane przed blokiem samochody i pozwalają zaobserwować co dzieje się na parkingu przez całą dobę. Redukuje to nocne kradzieże kołpaków i lusterek.

System alarmowy - zaprojektuj wcześniej

Instalator by

System alarmowy należy zaprojektować wcześniej. Przed wdrożeniem jego do ochrony naszego mienia. Czasami nie ma możliwości przewidzieć dokładnie umiejscowienia kamer lub ich ilości. W przypadku problemu z dokładnym ustaleniem ilości kamer należy zabezpieczyć możliwość ich bezproblemowego zamontowania.

Montaż monitoringu ukrytego do nadzorowania osób starszych

Instalator by

Dosyć często zdarza się, że wyjeżdżamy na stałe, przeprowadzamy się lub często przebywamy w delegacjach poza miejscem zamieszkania a w domu pozostają osoby starsze. Nie zawsze wymagają one opieki i ciągłego nadzoru. W wielu przypadkach wystarczy zadzwonić, chwilę porozmawiać innymi słowy ujmując uspokoić się, że bliska osoba będąca w domu dobrze się czuje i nic jej nie dolega.

Monitoring domu

Instalator by

Monitoring domu Warszawa

We własnym domu czy mieszkaniu ważne jest poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Sen z powiek może nam jednak spędzać wizja włamania i kradzieży. Nie jesteśmy przecież w stanie być w domu 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dlatego warto zainstalować w nim monitoring zintegrowany z systemem alarmowym

Subskrybuj to źródło RSS